Informacje

Nowe produkty

Tapety z włókna szklanego

Tapety o wysokiej trwałości

Estetyczne wykończenie wnętrza nie w każdych warunkach pozwala na wykorzystanie tradycyjnych dekoracji, do jakich zaliczają się tapety. Wszędzie tam, gdzie ściany narażone są na fizyczne uszkodzenia doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się tapety z włókna szklanego. Ich szczególną cechą jest wyjątkowa trwałość oraz od...

Tapety o wysokiej trwałości

Estetyczne wykończenie wnętrza nie w każdych warunkach pozwala na wykorzystanie tradycyjnych dekoracji, do jakich zaliczają się tapety. Wszędzie tam, gdzie ściany narażone są na fizyczne uszkodzenia doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się tapety z włókna szklanego. Ich szczególną cechą jest wyjątkowa trwałość oraz odporność na zarysowania czy wycieranie powierzchni. Uniwersalna i efektowna tapeta wykonana z włókna szklanego wytrzyma artystyczne doświadczenia dzieci, zapewni estetykę warsztatu oraz biurowego holu. Tapety dostępne w neutralnych barwach sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza.

Tapety z włókna szklanego będą doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które cenią sobie uniwersalne oraz funkcjonalne rozwiązania aranżacji wnętrz. Są one odporne na wszelkiego rodzaju otarcia, zadrapania, środki chemiczne, ogień oraz wodę. Łatwo utrzymać je w czystości. Mogą być stosowane zarówno na ściany, jak i sufity. Doskonale kryją niedoskonałości tynków oraz zabezpieczają przed ich pęknięciami. Tapeta w włókna szklanego pozwala ścianom oddychać. Dzięki temu hamuje rozwój wszelkiego rodzaju drobnoustrojów i roztoczy.

Więcej

Tapety z włókna szklanego W tej kategorii nie ma produktów.